Floreaga Ikastetxea
Baliabideen Erreserba Sistema
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
urt
ots
mar
api
mai
eka
uzt
abu
ira
urr
aza
abe
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Laguntza
Baliabideak
Txostenak
Bilatu::
Erabiltzaile ezezaguna
Baliabide mota
Berria
Portatilak
Zaharra
Baliabideak
Chromebook 1-30
Chromebook 31-60
Chromebook 61-90
urtarrila 2021
al.
ar.
az.
og.
or.
lr.
ig.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
otsaila 2021
al.
ar.
az.
og.
or.
lr.
ig.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
martxoa 2021
al.
ar.
az.
og.
or.
lr.
ig.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
otsaila 2021 - Portatilak - Chromebook 31-60
Aurreko hilabetera joan
Hilabete honetara joan
Hurrengo hilabetera joan
astelehena
asteartea
asteazkena
osteguna
ostirala
larunbata
igandea
1
2
08:55~09:50 EUSKARA 2B - Iosu
11:30~12:30 Gizarte 6A
16:00~17:00 Yohana
3
09:00~10:00 NATUR Z (Mailu)
10:00~11:00 ERLIJIOA 5A Mailu
11:00~12:00 EUSKARA 6B Mailu
16:00~17:05 LH4A MIKEL (20)
4
09:00~10:00 EUSKARA 5A Mailu
10:05~11:00 DBH 3A- Bio/Geo
11:00~11:55 Zezilio DBH 2A
13:05~14:05 Yohana
15:00~16:00 GAZTE 5A
16:00~17:00 LH6A
5
08:00~09:00 Zezilio DBH 3B
10:00~11:05 EUSKARA 6A Mailu
14:55~16:05 LH4A MIKEL (21)
6
7
8
09:00~10:00 TUTORETZA 5A Mailu
10:00~11:30 EUSKARA 6A Mailu
11:30~12:30 EUSKARA 5A Mailu
15:00~16:00 NATUR Z. 5A (Mailu)
16:00~17:00 EUSKARA 6B Mailu
9
08:00~08:55 Juan Inazio DBH4B
08:55~09:50 Juan Inazio DBH4A
15:00~16:00 EUSKARA 5B Mailu
16:00~17:00 GIZARTE 5A Mailu
10
09:05~10:05 Laura - Gizarte 6A
10:05~11:05 Yohana 6.B
13:05~14:00 Juan Inazio DBH2B
11
08:00~10:00 ZEZILIO IKT
10:00~11:00 LH4A MIKEL (21)
11:00~11:55 Zezilio DBH 2A
12:10~13:05 Juan Inazio DBH2B
15:00~16:00 LH5A MARIA
16:00~17:00 LH6A Maria
12
09:55~11:00 MIKEL LH4A (21)
11:00~11:55 IGOR (DBH 3A)
13
14
15
16
17
10:05~11:05 Yohana 6.B
11:30~12:30 LH5A REYES
18
10:05~11:00 Zezilio DBH 4A
11:00~11:55 Zezilio DBH 2A
13:05~14:05 Yohana DBH 3A
15:00~16:00 LH6B REYES
19
11:30~12:30 LH6A REYES
16:00~17:00 LH5B (Reyes)
20
21
22
23
10:00~11:30 LH5B REYES
11:30~12:30 LH5A REYES
15:00~16:00 Laura. Gizarte 6A.
16:00~17:00 Yohana 6.B (24)
24
10:05~11:30 LH6A REYES
11:30~12:30 LH5A REYES
25
08:00~08:55 GEOHIS 2A IOSU
09:00~10:05 EUSKARA 5A Mailu
10:05~10:25 EUSKARA 5A Mailu
11:00~11:55 Zezilio DBH 2A
12:10~13:05 Juan Inazio
13:05~14:05 Yohana
15:00~16:00 LH6B REYES
26
08:00~08:55 Yohana DBH 2.B
08:55~09:50 GEOHIS 2B IOSU
10:05~11:00 LH3A Maribel
11:00~11:55 GEOHIS 2A IOSU
13:05~14:00 DBH 3 A - Estela (21)
15:00~16:00 Laura. Matematika 6A.
16:00~17:00 Laura. Matematika 6B.
27
28
Aurreko hilabetera joan
Hilabete honetara joan
Hurrengo hilabetera joan
Berezia
Arrunta
Eguna ikusi:
ots 21
|
ots 22
|
ots 23
|
ots 24
|
ots 25
|
ots 26
|
[
ots 27
]
|
ots 28
|
mar 01
|
mar 02
|
mar 03
|
mar 04
|
mar 05
|
mar 06
Astea ikusi:
urt 25
|
ots 01
|
ots 08
|
ots 15
|
[
ots 22
]
|
mar 01
|
mar 08
|
mar 15
|
mar 22
Hilabetea ikusi:
abe 2020
|
urt 2021
|
[
ots 2021
]
|
mar 2021
|
api 2021
|
mai 2021
|
eka 2021
|
uzt 2021
|
abu 2021